Založ si blog

Migranti verzus dôchodcovia

Vo Švédsku stále vykonávajú rôzne experimenty. Tentoraz sa rozhodli ubytovať spoločne dôchodcov a migrantov. Autori projektu sa domnievajú, že to ochráni starších ľudí pred pocitmi osamelosti a migrantom to zasa pomôže integrovať sa do novej krajiny a kultúry.

Tento program vedie ku vzájomnej likvidácii migrantov a dôchodcov.

Títo ľudia sú nezlučiteľní. Nekompatibilní. Dokonca aj ľudia, ktorí sú si blízki, majú rovnaké náboženstvo, rovnaké životné zásady, kultúru, pochádzajú z rovnakého národa a teda si navzájom rozumejú bez slov, si spolu nemôžu navzájom vyjsť. A títo ľudia sú niečo úplne iné, z inej planéty. Majú žiť spoločne?! Prečo?

Dôchodcovia budú ešte osamelejší a migranti ešte vzdialenejší.

Seniori budú trpieť! Migranti aj dôchodcovia sa zmenia na nekontrolovateľné bytosti. V prírode existuje zákon podobnosti. Vzájomné zblíženie je založené na podobnosti.

To znamená, že v miere podobnosti sa zbližujú. A naopak, v miere neexistencie podobnosti – sa vzďaľujú. To je to, čo existuje v jednoduchom, voľnom priestore. Ak začnete zbližovať nepodobné, potom medzi nimi z nedostatku rovnováhy vzniknú rázové vlny až do explózie. Prečo to robiť?

V čom sú si títo ľudia podobní? Tí, ktorí sa takto rozhodli, nechápu, s čím zaobchádzajú. Psychológovia tu nič nezmôžu.

Neurobia nič! Nie. Je to práca pre niekoľko generácií, kým sa nestanú navzájom podobní, povedú spoločnosť k rozdeleniu, bude to mať strašné následky.

Migranti tiež za nič nemôžu. Majú svoje vlastné základy, svoj prístup k životu, iné chápanie. Majú inú mentalitu. Nerozumejú týmto severným Európanom. V najlepšom prípade pochádzajú z južnej Európy alebo z Afriky či Ázie.

To je hrozné! Kto to vymýšľa? To je absolútna neznalosť zákonov prírody. Povedie to k takým stavom, že tam bude polícia v službe a bude stáť nad každým.

Vo Švédsku je problémom, že ľudia sú osamotení, najmä dôchodcovia. Čo by ste pre nich urobil, aby neboli sami?

Nechajte Švédov, nech sa zaoberajú Švédmi. To je všetko! Mladú generáciu alebo nezamestnaných môžeme zamestnať ako sociálnych pracovníkov. A čo robiť s migrantmi? Aj tento problém je vo Švédsku. Ako ich začleniť do spoločnosti? Od rána do večera s nimi musíme viesť veľmi seriózne kurzy, nepretržite. Pre deti, pre mladých, pre seniorov. A k tomu potrebujete obrovské množstvo ľudí.

Keď sa tomu problému nebudeme venovať, objavia sa gangy, drogy. A všetko sa to objaví iba z nedostatku správneho prístupu.

Zlá vôľa spaľuje Zem – doslova

06.08.2022

Súčasná vlna horúčav v Európe spaľuje krajinu a zabíja jej obyvateľov. Doteraz podľa ABC News a iných zdrojov „v Španielsku a Portugalsku došlo k viac ako 1 000 úmrtiam v dôsledku horúčav“. K tomu sa pričítajú obete vo Francúzsku, Taliansku, a jak sa vlna horúčav blíži k Veľkej Británii prichádzajú ďalšie. Podľa vedcov, ak neobmedzíme emisie skleníkových [...]

Odchod Borisa Johnsona budeme ľutovať

03.08.2022

Po veľkolepom prejave britského premiéra Borisa Johnsona odstúpila celá vláda, čím sa dostal do neudržateľnej pozície, ktorá ho prinútila odstúpiť. Na prvý pohľad konzervatívna strana urobila etickú vec a zosadila svojho zlomyseľného lídra. Vysmieval sa pravidlám Covidu, ktoré sám uzákonil. Myslím si však, že aspoň do určitej miery by sme mali vládcov posudzovať [...]

Sex, láska a ako ich zosúladiť

23.07.2022

Hľadanie vhodného partnera vás môže privádzať do zúfalstva. Aj keď niekoho nájdeme, eufória rýchlo vyprchá tým, ako sa objavujú konflikty. V dôsledku toho klesá počet sobášov a takmer polovica párov, ktoré sa zosobášia, sa nakoniec rozvedie. V realite, v ktorej sú úlohy mužov a žien nejasné a pohlavie sa mení z rozmaru, je veľmi ťažké vedieť, ako sa vo vzťahu [...]

Lesný požiar

Horúčavy rozdúchali požiare aj v Bulharsku, úrady vyhlásili stav núdze

09.08.2022 22:52

Vyhorelo aj niekoľko neobývaných dovolenkových rezidencií.

Kybernetické útoky - autá

Fínsko opäť terčom kyberútoku. Po obrane či vláde hekeri udreli na parlament

09.08.2022 22:14

Fínska spravodajská služba varovala, že "Rusko má vôľu" ovplyvniť proces podávania žiadosti Fínska o členstvo v NATO.

Kara-Murza

Ruskému opozičníkovi Kara-Murzovi predĺžil súd väzbu

09.08.2022 21:44

Vo väzení je od apríla kvôli obvineniu z rozširovania "klamných informácií" o ruskej invázii na Ukrajinu.

Biden NATO

23. áno. Biden podpísal vstup Fínska a Švédska do NATO

09.08.2022 21:24

Potrebný je súhlas všetkých 30 členských krajín.

Michael Laitman

Michael Laitman - Profesor ontológie, PhD. vo filozofii a kabale a MSc v bio-kybernetike. Zakladateľ a prezident Bnej Baruch celosvetovej vzdelávacej organizácie zaoberajúcou sa autentickou Kabalou - vedou o spojení medzi ľuďmi odhaľujúcou odpoveď na otázku „Čo je zmyslom života" a ako toho dosiahnuť. Čo je Kabala a ako vám prakticky môže pomôcť v živote sa dozviete v kurzoch na kabacademy.eu/cz/

Štatistiky blogu

Počet článkov: 193
Celková čítanosť: 383443x
Priemerná čítanosť článkov: 1987x

Autor blogu

Kategórie